חגי תשרי


תחל שנה וברכותיה

 לקראת ראש השנה הקרב ובא זכו תלמידי "שילה" לשמוע שיחה מחזקת מפיו של ראש הישיבה הרב אפרים גיאמי . יהי רצון שנכתב ונחתם בספר חיים טובים אמןלכבוד שבת תשובה זכו תלמידי כיתות ה-ו לשמוע שיחה מפי הרב טוביה. הרב דיבר על משמעות הימים הנוראים ועל יום הכיפורים הקרב ובא. יהי רצון שבזכות דיברי התורה הקב״ה יחתום אותנו לחיים טובים ולשלום אמן!
אמירת סליחות משותפת

כמנהגנו גם השנה לקחו תלמידי בית ספרנו והוריהם חלק פעיל בערב סליחות שמטרתו לחזק ולהעצים את תחושת הקרבה לה' בימים מיוחדים אלו.
פעילות התקיימה במספר מוקדים:
הורים שמעו שיחת התעוררות מרגשת,בנים השתתפו בפעילות מיוחדת ובנות צפו בהצגה בנושא "סליחה שבלב".
יישר כוח לכל הצוות שפעל ועמל להצלחת האירוע!
לאחר מכן ירדו כל התלמידים עם הוריהם לרחבת המתנ"ס להתוועדות עם הרב שמואל אליהו שליט"א והשתתפו באמירת סליחות ברוב עם ברחבה.
מי יתן ויתגשמו כל משאלות לבנו לטובה!


גמר חתימה טובה לכולכם ולכל בית ישראל !
במה עסקו תלמידינו בעשרת ימי התשובה?
היום תלמידי כיתות ד-ו שמעו שיחת התעוררות מרתקת מפי מנהל בית ספר רב אליסף אשר ריתק את התלמידים בסיפורים בנושא יום הכיפורים. ולאחר מכן תלמידי כיתות ה-ו למדו כמיטב המסורת בחברותות. 
כמו כן פעלו תלמידי כיתות א-ו בתחנות הפעלה שונות.
יהי רצון שנזכה לגמר חתימה טובה אנחנו וכל בית ישראל. אמן!הפנינג סוכות

היום התקיימה בבית ספרנו פעילות סביב סוכות.
ילדים פעלו בתחנות שונות ומגוונות ,הרכיבו תצרפים,שמעו שיחה מפי מנהל בית הספר הרב אליסף ,שיחקו במשחקים והכינו יצירות לכבוד החג.
יישר כוח לצוות החינוכי ולכלל התלמידים.
      תלמידי "שילה"  בכנס הקהל


כנס הקהל מעורר, שמח ומרגש התקיים ביום ראשון כח' אלול 11.10.2015 עבור תלמידי בתי ספר יסודיים ממלכתיים דתיים, הוריהם ,קהילה וכל תושבי חדרה.

הכנס המיוחד התקיים בהשתתפות רבנים ראשיים של העיר חדרה: רב שמעון ביטון ורב לרנר שנאמו וריתקו את התלמידים בדברי תורה בנושא הקהל.

תלמידי "שילה", מנהל בית ספר רב אליסף נוימן והצוות החינוכי לקחו חלק פעיל בכנס חשוב זה. תלמידי בית הספר אף זכו בחידון שהתקיים במהלך האירוע והוענקו להם תעודות הצטיינות על זכייתם בחידון כנס הקהל התשע"ו. את האירוע סגרה מקהלת בית ספר "שילה" שריגשה את הנוכחים וביצעה שיר "הנה מה טוב ומה נעים" המבטא את משמעותו של הקהל- אחדות עם ישראל.

 חזון בית הספר "שילה" מתקשר לעקרונות הקהל והוא להביא למעורבות גדולה ככל האפשר של תלמידים בחיי הקהילה. כך למשל קיימות בבית הספר פעילויות רבות כמו : איסוף מצרכי מזון לנזקקים, ביקורים בבית חולים "הלל יפה" ובמרכז יום לאוכלוסייה מבוגרת  בגבעת אולגה ועוד. הצוות  החינוכי של בית ספר "שילה" מאמין בזה שכאשר התלמידים מעורבים כל כולם בפעילויות ערכיות שהם יוזמים, האווירה בכיתה, בבית הספר ובחברה כולה משתנה לטובה.

כנס חשוב זה התקיים הודות לעיריית חדרה בראשות מר צביקה גנדלמן ,משרד החינוך והתרבות והמנהל החינוך הדתי ולבית ספר "תחכמוני" שאירח את כולם.אנו בשם כל תלמידי חדרה מודים להם על הארגון המרשים של האירוע החשוב, שזכה לשבחים רבים. יהי רצון ושנזכה "ללמוד וללמד, לשמור לעשות ולקיים... באהבה".    


  


Comments