פתיחת שנת הלימודים


שנת הלימודים תשע"ו נפתחה ובית ספר "שילה" חדרה פתח את שעריו לתלמידים,הורים, אורחים.  תלמידי כיתות ו' קיבלו במלל ובשירה את תלמידי כיתות א' הרכים והחוששים למשפחת "שילה" בטקס קבלת כיתות א' מרשים ומרגש במיוחד. ברגש רב נכנסו הילדים  אל מתחת ל"כנפי השכינה "- טלית פרושה לראשיהם ושמעו מפי כהן- מורה בביה"ס את ברכת הכהנים - שישמור אותם האל ויאיר פניהם אל ההצלחה.

מנהל בית ספר רב אליסף נוימן  ברך את הנכחים וציין שתחילת שנה היא התחלה של דרך חדשה, תקופה הטומנת בחובה חידושים ושינויים מרעננים. משימות מאתגרות מונחות לפני הצוות החינוכי והתלמידים בשנה זו ואנו נפעל להשיגן במלוא המרץ. שאיפתנו המרכזית היא קידום הישגים לימודיים תוך שמירה על הסקרנות הטבעית של התלמידים וחדוות הלמידה שלהם ומתן מענה הולם לכל אחד ואחת מתלמידנו. בחזוננו אנו שואפים להוראה מיטבית, המקשרת בין תחום ציוני-דתי-ערכי  לבין תחומי הדעת השונים הנלמדים בבית הספר.

מנהל, צוות ביה"ס, אב בית ומזכירה עמלו במהלך חופשת הקיץ על הכנת הכיתות הדשות לרווחתם של התלמידים החדשים, נכתבה תכנית לימודים בית ספרית, הקושרת את תחום השפה עם התכניות המופעלים בבית ספרנו בהתאם לצרכים שעלו בקרב תלמידי והורי בית הספר. אנו נפעל ברצינות רבה גם השנה ליצירת אקלים חינוכי מיטבי ומכיל שיאפשר אווירת לימודים נעימה ומוגנת.

בשם כל הצוות החינוכי איחל המנהל לתלמידי בית הספר "שילה" ולכלל ילדי ישראל ללמוד בחדווה ובסקרנות, לכבד האחד את השני ולהגשים חלומות.

ולתלמידי כיתות א' הנכנסים היום לראשונה בשערי ביה"ס, מנהל מאחל הרבה הצלחה בדרכם החדשה, שתזכו להכיר חברים חדשים, ללמוד ולגדול באושר ובהנאה.

המנהל ציין שהצוות החינוכי והמנהלי עמל רבות בשבועות האחרונים בהכנות לפתיחת שנה"ל, יישר כח על עמלם. מנהל הודה לתלמידים שעמלו בחופשת הקיץ על החזרות לטקס פתיחת השנה, למורים שהובילו את החזרות לטקס ולהורים שסייעו בידם.

בשם הצוות החינוכי והמנהלי שנושאים בתחושה של שליחות רב אליסף נוימן הבטיח שבית ספר "שילה" ימשיך לפעול למען השגת היעדים שהוצבו, מתוך כוונה לטפח בוגרים יצירתיים, דעתנים ומעורבים שיובילו את דור העתיד.

Comments