אורח חיים בריא

 
תלמידי בית ספר  "שילה" חדרה השתתפו  ב-9.9.2013  במבצע "יום ניקיון בינלאומי" המתקיים  ב-120 מדינות בעולם במטרה לעודד את המודעות הציבורית לאיכות הסביבה
.

כל תלמיד קיבל ערכה ליום הניקיון, הכוללת חולצה, שקית אשפה וכפפות איסוף. רוב התלמידים התמקדו בסביבת בית הספר, ובנוסף התקיימו פעילויות לניקיון בשכונת גבעת אולגה .


במהלך יום הלימודים התקיימו פעילויות הסברה בכיתות שבמהלכן שוחחו מורים עם התלמידים על חשיבות נושא הניקיון והשמירה על איכות הסביבה.
מבצע "יום ניקיון בינלאומי" הוא חלק מפרויקט חובק עולם הנקרא

 "clean up the world",  קמפיין הקורא לאזרחי העולם לנקות, לשמר ולמחזר.
הפרויקט העולמי החל לפני 18 שנה ופועל בשיתוף ובעידוד התוכנית לשימור הסביבה של האו"ם. ההערכה היא שכיום פועלים יותר מ-35 פעילי ניקיון ב-120 המדינות המשתתפות, ביניהן ישראל, ובכך הוא נחשב לאחד הקמפיינים הסביבתיים הגדולים ביותר בעולם.

                  הפרויקט בחדרה התקיים בשיתוף קק"ל,העורכת את המבצע בישראל                       זו השנה העשירית ברציפות, ועיריית חדרה באמצעות אגף החינוך.
גם השנה אנו ממשיכים ללמוד סביב נושא ”אורח חיים בריא“. הלימוד והעיסוק בנושא זה מכוון להטמעת הרגלי בריאות בקרב תלמידינו כחלק משגרת היום יום, מוביל להכרה בחשיבות הפעילות הגופנית והשמירה על אורח חיים בריא, להקניית הרגלים לפעילות גופנית הלכה למעשה, לטיפוח ופיתוח של כישורים שיעניקו כלים להתמודדות פעילה עם בעיות החיים בהווה, לקראת אורח חיים בריא ומשמעותי בעתי“ד.מבצע ניקיון 
בחודש מאי הגיעו תלמידי  מבית ספר "עמל חדרה" ועזרו בנקין חצר בית הספר. 

 יישר כוח ותודה  
Comments